سنسور جدید دوربین گوشی سامسونگ و تحول در دنیای عکاسی

 

سنسور جدید دوربین گوشی سامسونگ و تحول در دنیای عکاسی

سنسور جدید دوربین گوشی سامسونگ و تحول در دنیای عکاسی
سامسونگ الکترونیک به عنوان برترین تولید کننده پیشرفته ترین نیمه رساناها، امروز اعلام کرد که چهار سنسور جدید عکس ISOCELL را برای محصولات ۰.۷ میکرومتری خود معرفی کرده است.
این چهار سنسور عبارتند از ۱۰MP ISOCELL HM2، ۶۴MP ISOCELL GW3، ۴۸MP ISOCELL GM5 و ۳۲MP ISOCELL JD1 . سامسونگ قصد دارد با استفاده از تکنولوژی جدید ۰.۷ میکرومتری ISOCELL رزولوشن بسیار بالایی را برای نسل جدید گوشی های سامسونگ فراهم کند.
یکی از مقامات رسمی سامسونگ در این باره میگوید: سامسونگ همچنان به عنوان یک پیشگام در عرصه نوآوری هایی مانند ISOCELL Plus و Smart ISO عمل می کند تا پیکسل های بالاتری را در یک غالب کوچکتر جای دهد. سال گذشته نیز سامسونگ اولین سنسور عکس۰.۷ میکرومتر-پیکسل و اولین سنسور ۱۰۸ مگاپیکسلی را معرفی کرد.

سنسور جدید دوربین گوشی سامسونگ و تحول در دنیای عکاسی

اکنون ما تکنولوژی های پیشرفته تری را در زمینه پیکسل ها برای دوربین گوشی های همراه تولید کرده ایم که در نهایت منجر به تولید عکس هایی با رزولوشن بالاتر می شوند و در عین حال طراحی باریک و ظریف گوشی سامسونگ حفظ می شود. در مورد سنسورهایی با رزولوشن بالا، حتی تفاوت ۰.۱میکرومتری در هر پیکسل می تواند تاثیر زیادی را بر اندازه کلی سنسور و ارتفاع ماژول دوربین بر جای بگذارد.
جدیدترین سنسور عکس سامسونگ حدود ۱۵ درصد کوچکتر از سنسورهای ۰.۸ میکرومتری با رزولوشن مشابه است. از طرفی طول ماژول دوربین را نیز تا بیش از ۱۰ درصد کاهش میدهد.سامسونگ برای آنکه بتواند مقدار نور جمع آوری شده توسط سنسور را افزایش دهد تکنولوژی های پیشرفته ISOCELL Plus و Smart-ISO را با هم تلفیق کرده است.
در واقع تکنولوژی ISOCELL Plus نور دریافتی را با استفاده از ساختار دیوار مانند خود در اطراف پیسکل ها نگه میدارد در حالیکه Smart-ISO از تمام نور ورودی استفاده می کند به این ترتیب که IOS را به صورت هوشمند تنظیم می کند.

آمریکا پیشتاز فناوری‌های مالی

آمریکا پیشتاز فناوری‌های مالی طبق رتبه‌بندی نشریه پی‌اسپیس در حوزه فین‌تک‌ها، ایالات متحده در صدر رتبه‌بندی فناوری‌های مالی (فین‌تک) جهانی ایستاد. نشریه پی‌اسپیس رتبه‌بندی امسال کشورهای جهان در حوزه فناوری مالی یا فین‌تک را

ادامه مطلب »

1398-99 © تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت تولید محتوای الکترونیکی سیمرغ (تماس) می باشد.