اپل واچ سری ۶ از طرف شرکت اپل رونمایی شد

Post-Thumbnail-Recovered

 

شرکت اپل در جریان رویداد ۲۵ شهریور خود از اپل واچ سری ۶ به صورت رسمی رونمایی کرد.
اپل واچ سری ۶ از لحاظ طراحی تفاوت زیادی نسبت به نسل‌های پیشین یعنی اپل واچ سری ۴ و ۵ ندارد، با این حال اپل تغییراتی ویژه در این سری جدید از ساعت‌ها هوشمند خود ارائه داده است.
اپل واچ سری ۶ مجهز به سیستم تشخیص اکسیژن است که می‌تواند از آن طریق سطح اکسیژن خون کاربر را بر اساس شرایط مختلف اندازه گیری کرده و از آن طریق نتایج مشخص و نوتیفیکیشن‌های خاصی را نشان می‌دهد.
این ساعت هوشمند مجهز پردازنده S5 بوده از نسل‌های جدید تراشه‌های فشرده اپل برای ساعت‌های هوشمند به‌حساب میایند. اپل واچ سری ۶ در رنگ‌های متنوع، بندهای خاص و قابلیت‌های ویژه طراحی شده و به‌زودی آماده عرضه در بازار جهانی می‌شود.
یکی از مهم‌ترین موارد معرفی شده در اپل واچ سری ۶ شامل واچ فیس ها می‌شود، در حقیقت واچ فیس قدرتمندترین و شخصی‌ترین جنبه اپل واچ است. تلاش اپل برای طراحی واچ فیس ها با اولویت قرار دادن نمایش زمان آغاز شده و با استفاده از قابلیت‌ها و فناوری‌های تعبیه شده در اپل واچ، این فیس های جدید را ساخته شده‌اند.
واچ فیس GTM می‌تواند به صورت هم‌زمان، ساعت مناطق مختلف را به صورت یکجا نشان دهد و مکان کاربر را نیز نشان دهد. واچ فیس Cont-up سپری شدن زمان را ردیابی می‌کند و لحظه‌ها را نشانه گذاری می‌کند. با ایده برداری از ساعت‌های کلاسیک، فیس کرنوگراف مقیاس‌های مختلفی از زمان و از جمله آن دورسنج را نشان می‌دهد و بتواند سرعت را بر اساس زمان صرفه شده و مسافت اندازه گیری کند.
اپل واچ سری ۶ در دو رنگ جدید آبی و قرمز در کنار بندهای تک حلقه‌ای جدید طراحی و آماده عرضه شده است.

آمریکا پیشتاز فناوری‌های مالی

آمریکا پیشتاز فناوری‌های مالی طبق رتبه‌بندی نشریه پی‌اسپیس در حوزه فین‌تک‌ها، ایالات متحده در صدر رتبه‌بندی فناوری‌های مالی (فین‌تک) جهانی ایستاد. نشریه پی‌اسپیس رتبه‌بندی امسال کشورهای جهان در حوزه فناوری مالی یا فین‌تک را

ادامه مطلب »

1398-99 © تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت تولید محتوای الکترونیکی سیمرغ (تماس) می باشد.