ویژگی های One UI 2.5 و دستگاههای پشتیبان آن

 

ویژگی های One UI 2.5 و دستگاههای پشتیبان آن

ویژگی های One UI 2.5 و دستگاههای پشتیبان آن
سامسونگ برای اولین بار در سال ۲۰۱۸، Samsung One UI را جایگزین Samsung Experience کرد. از آن زمان به بعد، آپدیت های متعددی برای آن منتشر شد. در حال حاضر نیز در حالیکه بسیاری از گوشی های پرچمدار سامسونگ و گوشی های جدیدتر، One UI 2.1 را راه اندازی کرده اند تصور میشود که در سال جاری، ورژن ۲.۵ نیز وارد دستگاههای سامسونگ شود.

ویژگی های Samsung One UI 2.5
طبق گزارش SamMobile در ابتدای سال جاری، One UI 2.5 به روش های مختلف از جسچرهای نویگیشن پشتیبانی می کند و جسچرهای اندروید پیش فرض گوگل را نیز وارد لانچرهای ثالث کرده است.
رابط One UI 2.1 ویژگی های متعددی را وارد دوربین دستگاههای آپدیت شده کرده که Single Take ،Night Hyperlaps  و حالت Pro Video را در بر میگیرد. البته در این آپدیت، Quick Share و Music Share نیز وجود دارد.

دستگاههای پشتیبانی شده

تصور میشود که One UI 2.5، قبل از هر دستگاه دیگری در گوشی های ۲۰۲۰ سامسونگ به کار رود که خانواده گلکسی نوت ۲۰، گلکسی فولد ۲ و تبلت های گلکسی تب S7 را در بر میگیرد.

توئیت منتشر شده توسط Ice Universe نیز حاکی از آن است که One UI 2.5 بزودی وارد گوشی های گلکسی S20 میشود. Weinbach معتقد است که تست اولیه نرم افزار در ابتدای جولای برای گوشی های سری اس ۲۰ و گلکسی Z Flip آغاز شده است.
این سری از گوشی های سامسونگ، تنها دستگاههایی نیستند که از آپدیت ذکر شده برخوردارند. تصور میشود که گوشی های سامسونگ مجهز به اندروید ۱۰ و One UI 2.1 نیز می توانند One UI2.5 را دریافت کنند.
برخی از گوشی های سامسونگ مانند گلکسی نوت ۹، آپدیت One UI 2.1را دریافت کرده اند اما در حال نزدیک شدن به پایان دوره دو ساله پشتیبانی ازآن است و احتمالا، گوشی های سری اس ۹ نیز شامل این روند میشوند.
سامسونگ اخیرا گلکسی A71 و A51 را به One UI 2.1 آپدیت کرده است بنابراین تصور میشود که گوشی های میانرده سامسونگ نیز One UI 2.5 را دریافت کنند.

انتشار رندرهای رسمی Galaxy S20 FE

  انتشار رندرهای رسمی Galaxy S20 FE همانطور که میدانید بارها اخبار و گزارشات متعددی درباره مدل  Fan Edition گلکسی S20 سامسونگ منتشر شده اما تا کنون تصاویری از آن در وبسایت های دیجیتال مشاهده نشده

ادامه مطلب »

1398-99 © تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت تولید محتوای الکترونیکی سیمرغ (تماس) می باشد.