همه چیز درباره نسل جدید ساعت هوشمند سامسونگ

 

همه چیز درباره نسل جدید ساعت هوشمند سامسونگ

همه چیز درباره نسل جدید ساعت هوشمند سامسونگ
همانطور که میدانید فروش گلکسی واچ ۳ به تازگی در برخی از کشورهای جهان آغاز شده است. این در حالیست که رونمایی رسمی از این محصول در روز ۵ آگوست و طی رویداد گلکسی آنپکد صورت خواهد گرفت.

واچ ۳ در دو اندازه وار بازار شده که عبارتند از مدل ۴۵ میلی متری با صفحه نمایش ۱.۴ اینچی و مدل ۴۱ میلی متری با صفحه ۱.۲ اینچی. سامسونگ در هر دو مدل ساعت هوشمند جدید خود از لبه چرخان کلاسیک استفاده کرده تا کاربر بتواند با استفاده از آن وارد هوم اسکرین و منو شود.

در واقع این کنترل های فیزیکی، به عنوان رابط های هوشمندی هستند که تا کنون نظیر آنها برای ساعت های هوشمند تولید نشده است. هر دو ساعت هوشمند سامسونگ از تاییدیه IP68 مقاومت در برابر نفوذ آب و گرد و غبار برخوردار شده اند و دارای ۸ گیگابایت حافظه داخلی هستند. ظاهرا طراحی سنسور واچ ۳ به گلکسی واچ اکتیو ۲ شباهت دارد و سامسونگ از برخی دیگر از قطعات اکتیو ۲ استفاده کرده است.

همه چیز درباره نسل جدید ساعت هوشمند سامسونگ و قابلیت های طراحی شده برای آن

برای مثال هر دو مدل گلکسی واچ ۳ از باتری های مشابهی مانند اکتیو ۲ استفاده می کنند بنابراین حفظ شارژ باتری تا دو روز، یکی از قابلیت های قدرتمند و قابل قبول گلکسی واچ ۳ میباشد.
همه چیز درباره نسل جدید ساعت هوشمند سامسونگ
یکی از مهمترین ویژگی های نسل جدید ساعت هوشمند سامسونگ، شیوه واکنش آن به حرکات شما است. بنابراین برای پاسخگویی به تماس هاس تلفنی، کافیست دست را باز و بسته کنید. و یا با یک حرکت دیگر دست هم می توانید تماس های ورودی را رد کنید.
یکی دیگر از ویژگی های مهم واچ۳،ویژگی Fall detection است به این ترتیب اگر پس از افتادن بر روی زمین، به مدت ۶۰ ثانیه به زنگ هشدار پاسخ ندادید لوکیشن قرار گیری شما به همراه یک صدای ضبط شده ۵ ثانیه ای را به کانتکت های ضروری شما ارسال می کند.
سنسورهای ECG واچ ۳ به ارزیابی ضربان قلب نیز کمک می کنند به این ترتیب گلکسی واچ ۳ به گونه ای طراحی شده که به راحتی می تواند از سلامت و ایمنی کاربر ساعت هوشمند سامسونگ محافظت کند.

انتشار رندرهای رسمی Galaxy S20 FE

  انتشار رندرهای رسمی Galaxy S20 FE همانطور که میدانید بارها اخبار و گزارشات متعددی درباره مدل  Fan Edition گلکسی S20 سامسونگ منتشر شده اما تا کنون تصاویری از آن در وبسایت های دیجیتال مشاهده نشده

ادامه مطلب »

1398-99 © تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت تولید محتوای الکترونیکی سیمرغ (تماس) می باشد.