آیپد ۲۰۲۰ همزمان با آیفون ۱۲ آماده عرضه به بازار می‌شوند

qaz

 

یکی از تحلیلگران و افشاگران اطلاعات محصولات اپل به تازگی اعلام کرده که آیپد ۲۰۲۰ قرار است همزمان با آیفون ۱۲ آماده عرضه به بازار شود.
بر اساس گزارش تحلیلگر سرشناس محصولات اپل Jon Prosser این کمپانی در ماه اکتبر ۲۰۲۰ محصولات جدید خود نظیر آیفون ۱۲ را در کنار آیپد به بازار جهانی عرضه کند.و پیش بینی اخیر او از یک طرف تایید کننده شایعات مربوط به تلاش اپل برای عرضه محصولات جدید از سری آیپد ۲۰۲۰ در اکتبر است و از طرف دیگر تایید کننده مسائل مربوط به تاخیر در عرضه آیفون ها است.
تا پیش از این تحلیلگر یاد شده تایید کرده بود که شرکت اپل در سال ۲۰۲۰ به دلیل شیوع ویروس کرونا در سرسرا جهان با تاخیر های زیادی مواجه شده است و در صورت معرفی آیفون ۱۲ در ماه سپتامبر، نمیتواند این محصولات جدید را در همین ماه آماده عرضه به بازار کند. این تحلیلگر در نتیجه حرف های خود اعلام کرده بود که شرکت اپل در نهایت آیفون ۱۲ را با یک ماه تاخیر و در نهایت در اکتبر ۲۰۲۰ میلادی آماده عرضه به بازار میکند.
البته Jon Prosser تنها کسی نیست که ادعای مربوط به تاخیر در عرضه آیفون های ۲۰۲۰ را تایید کرده است. تا پیش از این مینگ چی کو نیز تایید کرده بود که شرکت اپل مجبور است تا به دلیل همه گیری کرونا آیبفون ۱۲ را در اکتبر ۲۰۲۰ آماده عرضه به بازار کند.
این تحلیلگر همچنین تایید کرده که آیپد ۲۰۲۰ قرار است با نمایشگرهای مبتنی بر فناوری میکرو ال ای دی آماده عرضه به بازار شوند.
سری آیپد ۲۰۲۰ احتمالا شامل آیپد مینی ۶ و آیپد ایر ۴ میشود که قرار است به زودی آماده عرضه به بازار شوند و کاربران بتوانند این محصولات را در بازار جهانی خریداری کنند. شایعات پیشین حاکی از آن است که آیپدهای ۲۰۲۰ با تغییراتی ویژه در طراحی آماده عرضه به بازار خواهند شد.

انتشار رندرهای رسمی Galaxy S20 FE

  انتشار رندرهای رسمی Galaxy S20 FE همانطور که میدانید بارها اخبار و گزارشات متعددی درباره مدل  Fan Edition گلکسی S20 سامسونگ منتشر شده اما تا کنون تصاویری از آن در وبسایت های دیجیتال مشاهده نشده

ادامه مطلب »

1398-99 © تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت تولید محتوای الکترونیکی سیمرغ (تماس) می باشد.