ویژگی های طراحی شده برای گلکسی بادز ۲

 

ویژگی های طراحی شده برای گلکسی بادز ۲

ویژگی های طراحی شده برای گلکسی بادز 2
گلکسی بادز ۲ به عنوان یکی از هدفون های درون گوشی سامسونگ از ویژگی های پیشرفته ای برخوردار شده است. به طور کلی هدفون وایرلس سامسونگ که به دانه لوبیا شبیه است به ایرپاد پرو و هدفون های آیفون یا هر نوع هدفون دیگری که در بازار موجود است شباهت ندارد.

ویژگی های طراحی شده برای گلکسی بادز 2

سامسونگ در مارس ۲۰۱۹ با گلکسی بادز، وارد حوزه هدفون های وایرلس درون گوشی شد. یکی از ویژگی های این هدفون سامسونگ، انتقال دقیق صدا به همراه ریزترین جزئیات است. اولین اخبار مربوط به گلکسی بادز ۲، حدود شش هفته پس از ورود گلکسی بادز پلاس به بازار در آوریل سال جاری منتشر شدند.
تازه ترین گزارش منتشر شده توسط WinFuture حاکی از آن است که نام رمز انتخاب شده برای هدفون وایرلس جدید سامسونگ، Beans است. همچنین این هدفون لوبیایی شکل که جایگزینی برای گلکسی بادز پلاس رونمایی شده در ماه فوریه است به همراه گلکسی واچ ۳ و در رویداد بزرگ گلکسی آنپکد رونمایی می شود.

ویژگی های طراحی شده برای گلکسی بادز ۲

البته SamMobile معتقد است که رویداد آنپکد در ماه آگوست برگزار میشود. پیش بینی می شود که سامسونگ طی این رویداد از گلکسی نوت ۲۰ و گلکسی فولد ۲ نیز رونمایی کند. سامسونگ هر ساله در فصل پاییز از گوشی جدید سری نوت رونمایی می کند.
به نظر میرسد که نسل جدید گلکسی بادز سامسونگ با نسل قدیمی تر آن کاملا متفاوت است. همچنین SamMobile معتقد است که ممکن است قیمت ۱۵۰ دلار برای این هدفون سامسونگ در نظر گرفته شده باشد.

ویژگی های طراحی شده برای گلکسی بادز 2

در حالیکه گلکسی بادز و بادز پلاس از طراحی نسبتا متداولی استفاده کرده اند مدل جدید به لوبیای ژله ای شباهت بیشتری دارد. در مورد اندازه بادز جدید باید بگوییم که دارای طول ۲.۸ سانتی متری به همراه پهنای ۱.۳ سانتی متری است و قسمت پایینی به صورت مستقیم در داخل کانال حفره گوش قرار میگیرد در حالیکه قسمت پشتی آن در بالای گوش قرار میگیرد.
ظاهرا گلکسی بادز ۲ در رنگ های آبی، سفید و مشکی در دسترس کاربران هدفون های سامسونگ قرار میگیرد.
منبع

1398-99 © تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت تولید محتوای الکترونیکی سیمرغ (تماس) می باشد.